1. Przepisy ogólne

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem witryny: https://nadworcowej.pl . Właścicielem domeny internetowej oraz działającego pod tym adresem sklepu jest firma:
Paulina Lercel
ul. Złota 27
85-444 Bydgoszcz
NIP: 967-034-16-47
REGON: 340738797.

2. Składanie zamówień

2.1 Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem:
 - serwisu WWW,
 - poczty elektronicznej,
 
2.2 Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje za pośrednictwem poczty elektronicznej potwierdzenie przyjęcia zamówienia generowane automatycznie przez serwis. O przyjęciu do realizacji klient zostanie poinformowany w kolejnym liście.
2.3 Złożenie zamówienia nie wymaga dodatkowego potwierdzenia ze strony klienta.
2.4 Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Zakupów
2.5 W przypadku złożenia kilku zamówień za pośrednictwem różnych kanałów gdy dostępny jest tylko jeden egzemplarz danego produktu w pierwszej kolejności obsługiwane są zamówienie z serwisu WWW.
2.6 Zamówienia można składać 24h / 7 dni w tygodniu, jednakże obsługujemy je od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 do 17:00 oraz w soboty 10:00 do 14:00.

3. Dostępność produktów

3.1 Sklep nadworcowej.pl udostępnia dla każdego produktu statusy dostępności. Statusy dostępności towarów mają wyłącznie charakter orientacyjny.
3.2 Oferowane produkty ze statusem "dostępny" posiadamy w sklepie i możemy je wysłać w ciągu 48 godzin.

4. Zamówienia

4.1 Zamówienia są realizowane:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze, w ciągu 48 godzin po kontakcie telefonicznym.
b) w przypadku zamówień płatnych przelewem (przedpłata) - w momencie zaksięgowania należności na koncie przez bank.

5. Faktury VAT

Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny. Na życzenie wystawiamy fakturę VAT.

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

6. Ceny

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (są cenami brutto). Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób.

7. Czas oczekiwania na przesyłkę

Czas oczekiwania na przesyłkę to czas realizacji zamówienia przez firmę oraz czas dostawy realizowany przez firmę spedycyjną.

8. Formy płatności

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- przy odbiorze: należność pobiera kurier lub płatność gotówką bądź kartą przy odbiorze osobistym w sklepie,

- przy wykorzystaniu szybkich płatności Przelewy24 (przedpłata).

9. Reklamacje

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne powinien odesłać go na adres siedziby firmy z dopiskiem sprzedaż internetowa oraz opisem wady. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.


Towar wadliwy zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

10. Procedura zwrotu

Opisana jest na stronie reklamacji i zwrotów.

11. Polityka prywatności

Sklep nadworcowej.pl oświadcza, że wszystkie dane klientów  są wykorzystywane tylko w procesie realizacji zamówień. Dane te mogą być udostępniane firmom kurierskim, podmiotom obsługującym płatności, oraz podmiotom obsługującym w zakresie księgowości w celu wykonania zawartej umowy oraz spełnienia nałożonych na nas obowiązków ustawowych(w tym podatkowych). Jednoczenie oświadczamy, że nie są one udostępniane żadnym innym firmom i osobom prywatnym ani rozpowszechniane na użytek osób trzecich. Powyższe zasady obowiązują również w przypadku klientów, którzy wybrali opcję "newsletter". Dane przechowywane w bazie są szyfrowane.


Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Sex-Shop Paulina Lercel
ul. Złota 27
85-444 Bydgoszcz

Dane przechowywane są przez okres 7 lat od ostatniej aktywności w naszym sklepie internetowym. Kupujący ma prawo do wglądu, poprawiania, przenoszenia oraz żądania usunięcia i zaprzestania przetwarzania danych osobowych (z zastrzeżeniem niezbędnej konieczności wobec obowiązujących przepisów prawa).