BDSM

Jak dobrze że wpadliście jest dział z odrobiną pikanterii i spełniania najskrytszych marzeń i pragnień . Wyruszymy w drogę która pozwoli urozmaicić nasze figle we dwoje , a przecież nic nie jest tak niepokojące w związku jak nuda i rutyna . Wykorzystanie kajdanek, pejczyka a może piórka czy szpicruty zapewni niesamowitą odmianę ale nie tylko to bo sztuka wiązania ,krępowania jest całą filozofią . Zniewolenie partnerki, partnera to bezgraniczne zaufanie i poddanie się namiętności . Podczas zabaw możemy również wspomagać się żelami do masażu , czy świecami które podnoszą dodatkowo doznania  . Pomysły już masz i widzisz je, a teraz realizuj je po co czekać? zapraszamy.  

Podkategorie

 • Bicze, pejcze i wiązanie

  Bicz jest dłuższy od pejcza i trzeba mieć na uwadze to że można bicz czy pejcz używać do pieszczot o mocniejszym zabarwieniu ale też podobnie jak piórko do muskania ciała, występują jeszcze szpicruty które możemy używać podobnie lecz pamiętajmy że posługiwanie się szpicrutą wymaga większego doświadczenia, próg bólu może być łatwo przekroczony. Generalną zasadą jest to iż dwie strony muszą zaakceptować rodzaj zabawy, ten dział jest wyższym poziomem sztuki miłosnej co powoduje że nie dla każdego. Nasza fantazja tylko stawia nam granice od was zależy dokąd się wybierzecie. A może spróbować ? to ty decydujesz. 

 • Kajdanki

  Kajdanki jest to jedna z form niewolenia. Kajdanki zasadniczo dzielimy na dwie grupy metalowe i mankiety. Metalowe są generalnie z futerkiem które chroni nadgarstki lub kostki w przypadku użycia w wersji na nogi. Pamiętajmy że kajdanki metalowe możemy otworzyć za pomocą kluczyka lub dźwigni która umożliwia zwolnienie blokady. Oferujemy również kajdanki profesjonalne i te kajdanki są metalowe bez futerka i otwierane tylko i wyłącznie kluczykiem. Mankiety są szersze i wykonane z miękkich materiałów zapinane na klamry połączone ze sobą łańcuszkiem z możliwością rozpięcia . To może kajdanki wybierasz na początek drogi w świat bdsm. 

 • Kneble maski

  Witam w kolejnym dziale tajemnic bdsm. Nasuwa się pytanie czy maska czy knebel w jednym i drugim dziale jest wiele propozycji. Maski pełne zakrywające twarz, oczy a może szarfa? Knebel klasyczny czy otwarty a może ring, poprzeczny. Z pewnością doradzimy wybrać najlepszą formę gadżetu na chwilę dobrej zabawy.

 • Pozostałe
 • Obroże

  Witam w świecie zupełnie innych doznań z wykorzystaniem obroży. Każda forma zabawy która podkręca obie strony jest idealna, odrobinę dominacji czemu nie. Szeroka gama asortymentowa pozwoli znaleźć coś dla siebie, oferujemy również smycze. Podstawa to żeby nuda i szarość dnia nie zakradły się do sypialni. Cały dział BDSM to fantazje dla dwojga kochanków, które wyostrzą zabawy w alkowie. Spróbuj bo jak nie teraz to kiedy.

Aktywne filtry