• Obecnie brak na stanie
JAJKO WIBRUJĄCE BEZPRZEWODOWE ŁADOWANE USB
search
  • JAJKO WIBRUJĄCE BEZPRZEWODOWE ŁADOWANE USB
  • JAJKO WIBRUJĄCE BEZPRZEWODOWE ŁADOWANE USB
  • JAJKO WIBRUJĄCE BEZPRZEWODOWE ŁADOWANE USB

JAJKO WIBRUJĄCE BEZPRZEWODOWE ŁADOWANE USB

250,00 zł
Brutto

Wristband Remote Petite Bullet to potężny mini wibrator w połączeniu z zabawnie dyskretnym kontrolerem na nadgarstek dla poszukiwaczy przygód.  zdalnie sterowanego stymulatora o promieniu 10 metrów i 12 intensywnych funkcji wibracji jest gotowy do gry. Użyj dyskretnego kontrolera lub przycisku na wibratorze, aby przełączać między 12 funkcjami wibracji  Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zachować kontrolę, czy pozostawiasz przyjemność w ręce partnera, ta wspaniała zabawka z pewnością wywoła wrażenie i drżenie kolan. Naładuj stymulator w niecałą godzinę za pomocą załączonego kabla USB Uzyskasz do 90 minut wibracji przy niskiej prędkości lub 50 minut stymulacji o wysokiej intensywności.

Jest w 100% wodoodporny wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu klasy medycznej.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Wristband Remote Petite Bullet to potężny mini wibrator w połączeniu z zabawnie dyskretnym kontrolerem na nadgarstek dla poszukiwaczy przygód. Stylowy, a jednocześnie dyskretny kontroler opasek na rękę ułatwia tobie lub twojemu kochankowi kontrolowanie intensywności wibracji za pomocą jednego przycisku. Kiedykolwiek i gdziekolwiek zaprowadzi Cię pasja, zasięg tego namiętnego, zdalnie sterowanego stymulatora o promieniu 10 metrów i 12 intensywnych funkcji wibracji jest gotowy do gry. Użyj dyskretnego kontrolera lub przycisku na wibratorze, aby przełączać między 12 funkcjami wibracji, aby uzyskać mnóstwo intensywności i wzorów do wyboru. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zachować kontrolę, czy pozostawiasz przyjemność w ręce partnera, ta wspaniała zabawka z pewnością wywoła wrażenie i drżenie kolan. Naładuj stymulator w niecałą godzinę za pomocą załączonego kabla USB Uzyskasz do 90 minut wibracji przy niskiej prędkości lub 50 minut stymulacji o wysokiej intensywności.

Jest w 100% wodoodporny, można go używać np.: pod prysznicem, wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu klasy medycznej.

716770092106