• Obecnie brak na stanie
PIERŚCIEŃ STRETCHY COCK RING
search
  • PIERŚCIEŃ STRETCHY COCK RING
  • PIERŚCIEŃ STRETCHY COCK RING

PIERŚCIEŃ STRETCHY COCK RING

55,00 zł
Brutto

Pierścień skutecznie może zwiększyć erekcje, czas trwania stosunku oraz pomaga powstrzymać przedwczesny wytrysk. Zapewnij sobie i partnerce doskonałą zabawę i satysfakcję z dłuższego sexu nawet do godziny. Pierścień erekcyjny jest to najlepszy, najprostrzy i najskuteczniejszy dopalacz orgazmu. Przez wiele lat został sprawdzony przez tysiące par na całym świecie. Produkt ten stał się najlepszym sprzedającym się przedmiotem erotycznym i nie schodzi z list najlepszych bestsellerów erotycznych.

 Średnica: 1,7cm

Długość całkowita: 4,1cm

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

Zaskocz swoją ukochaną imponującą erekcją, ponieważ ten przezroczysty niebieski pierścień daje więcej siły - przez całą noc.

Zawdzięczasz to efektowi przeciążenia, które sprawia, że Twój penis jest większy i twardszy. Nie tylko wygląda to bardzo ekscytująco, ale także jest niewiarygodnie dobre dla Ciebie i Twojej ukochanej.

Pierścień delikatnie ogranicza przepływ krwi i pomaga w osiągnięciu większych i bardziej intensywnych erekcji jakie możesz sobie wyobrazić!

Stosowanie pierścieni erekcyjnych przynosi wiele korzyści - między innymi:

  • wzmocnienie erekcji
  • opóźnienie wytrysku, a co za tym idzie przedłużenie stosunku
  • intensyfikacja wrażeń i silniejszy orgazm

Spróbuj pierścienie w różnych kombinacjach, aby znaleźć najbardziej pożądany rezultat ! Można stosować więcej niż 1 pierścień w tym samym czasie.

Czyszczenie jest bardzo proste, po zabawie umyj ciepłą wodą.

Mlecznoniebieski

Średnica elastyczna - wewnętrzna 1,5 cm, średnica zewnętrzna 4 cm.

Materiał: TPE.

4024144508662