Strona główna

Podkategorie

 • Bielizna

  Każdy znajdzie tutaj coś kuszącego dla siebie. Nasze zmysły są podatne na piękno i zaskoczenie . Bielizna damska czy męska może działać  rewelacyjnie, docenienie tego faktu pozwoli na osiągnięcie satysfakcji i spełnienia. Odrobina luksusu da Tobie poczucie dobrego samopoczucia a druga połowa oniemieje z zachwytu . Myślę ze warto zaskoczyć partnerkę , partnera i spotkanie nabierze innego wymiaru , porównam to do wykwintnego dania bez przypraw będzie bez smaku i oczarowania , a więc czarujcie . 

 • Apteczka

  Apteczka do dział podzielony na trzy podstawowe grupy: dla pań oraz dla panów i dla dwojga . Dla pań podstawowym zadaniem jest to aby spotęgować pożądanie i doznania aby chciało się chcieć a orgazm był mocniejszy i jakościowo lepszy . Panowie ,wiemy dobrze że w naszym przypadku trzeba zadbać o wielkość penisa jak również o erekcję . Oczywiście jak już zadbaliśmy o podstawy to przydałoby się wydłużyć stosunek przecież zawsze mogło by być dłużej . To czego potrzebujecie jest tutaj bezpieczne, sprawdzone i dobre . Trzecią gałęzią w tym dziale są specyfiki dla dwojga próbujcie a docenicie małe rzeczy które staną się wielkimi i niezapomnianymi .  

 • BDSM

  Jak dobrze że wpadliście jest dział z odrobiną pikanterii i spełniania najskrytszych marzeń i pragnień . Wyruszymy w drogę która pozwoli urozmaicić nasze figle we dwoje , a przecież nic nie jest tak niepokojące w związku jak nuda i rutyna . Wykorzystanie kajdanek, pejczyka a może piórka czy szpicruty zapewni niesamowitą odmianę ale nie tylko to bo sztuka wiązania ,krępowania jest całą filozofią . Zniewolenie partnerki, partnera to bezgraniczne zaufanie i poddanie się namiętności . Podczas zabaw możemy również wspomagać się żelami do masażu , czy świecami które podnoszą dodatkowo doznania  . Pomysły już masz i widzisz je, a teraz realizuj je po co czekać? zapraszamy.  

 • GRY

  Gry dla dwojga są miłym i zabawnym gadżetem który wprowadzi wiele pomysłów i zabawy do codziennej gry we dwoje . Odrobina poddania się ślepemu losowi w grze pozwoli na oderwanie się od codziennych zajęć i stresu , a przecież chodzi o to aby się dobrze bawić .

  Gry alkoholowe to jest czas odprężenia i zabawy z przyjaciółmi w dobrej atmosferze . Będąc uczestnikiem tych gier gwarantujemy dużo śmiechu , zabawy oraz niezapomnianych wrażeń . Jest jedno ryzyko ból głowy na drugi dzień ale daję wam słowo warto .   

 • Gadżety Erotyczne

  Witaj jesteś w dziale który obejmuje bardzo szeroką paletę gadżetów erotycznych . Z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie i partnerki, partnera . Zabawki erotyczne mają na celu zadowolić ciebie oraz urozmaicić Twoje wasze życie erotyczne .Trzeba pamiętać iż wszelkie gadżety są bezpieczne dla naszego organizmu , ciała . Drobna zabawka pozwoli w niewiarygodny sposób urozmaicić miłosne igraszki. Ważną zaletą tego rodzaju zabawek jest walor zdrowotny a mianowicie niwelowanie stresu , napięcia seksualnego , a także wzmacnianie mięśni kegla / kulki gejszy /. Wiem że kuszę ale warto spróbować; to co ruszaj w podróż po dziale erotyczne gadżety    

 • DVD

Aktywne filtry